Zo zijn we al tijden benieuwd naar de "Wienerschnitzel". Eigenlijk komt dat vooral de hun reclames en marketing. Ze doen namelijk alle met "der". Dus is het "DER Wienerschnitzel" waar alles "wunDERbar" en "DERlicious" is. Een beetje flauw, maar soms vallen we daarvoor.
Het helpt natuurlijk ook dat de Wienerschnitzel in dit soort leuke "tentjes" zit. Je herkent ze direct als je erlangs rijdt. Het is dan ook eigenlijk 'n wonder dat het 'n jaar geduurd heeft voordat we er zijn gaan eten
De prijzen zijn weer typisch Amerikaans: laag. De porties zijn redelijk normaal, maar het vetgehalte leek me (nog) wat hoger dan gemiddeld. Ik had de hoop sauerkraut op m'n hotdog te kunnen krijgen, maar dat zat er niet in. Zo "der" zijn ze dan ook weer niet.
1 opmerking:
En een Wienerschnitzel staat ook niet op het menu, je kunt er alleen allerlei variaties hotdogs en hamburgers krijgen.
Een reactie posten